Jdi na obsah Jdi na menu
 

Oprava střechy kostela

4. 8. 2010

     Na konci července 2010 byla dokončena 2. etapa rekonstrukce střechy kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Slatinicích. Přinášíme několik snímků z doposud nejsložitější části opravy, kterou byla stavba nové konstrukce krovu hlavní věže a její následné usazení na správné místo.

     Celková částka fakturovaná za dokončenou etapu rekonstrukce střechy kostela činí

                                                       1 357 666,- Kč

      Jelikož obec Slatinice  neposkytla farnosti předpokládaný příspěvek, chybí nám k proplacení faktur po všech dotacích něco přes 50 000,- Kč.

     Všem dárcům, kteří doposud přispěli na opravu kostela,  upřímné Pán Bůh Zaplať.

     Zároveň chceme apelovat na všechny, jimž není lhostejný stav v jakém se kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Slatinicích momentálně nachází, a kteří mohou a chtějí přispět k jeho dalším opravám. Na níže uvedené číslo účtu můžete zasílat své příspěvky v libovolné výši. Potvrzení o daru pro snížení daně bude dárcům na požádání vystaveno na konci kalendářního roku.

                                        číslo účtu: 124399658/0300

 

Náhledy fotografií ze složky Oprava střechy kostela