Oprava střechy kostela

4. 8. 2010

Na konci července 2010 byla dokončena 2. etapa rekonstrukce střechy kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Slatinicích. Přinášíme několik snímků z doposud nejsložitější části opravy, kterou byla stavba nové konstrukce krovu hlavní věže a její následné usazení na správné místo.

Celková částka fakturovaná za dokončenou etapu rekonstrukce střechy kostela činí

1 357 666,- Kč

Jelikož obec Slatinice  neposkytla farnosti předpokládaný příspěvek, chybí nám k proplacení faktur po všech dotacích něco přes 50 000,- Kč.

Všem dárcům, kteří doposud přispěli na opravu kostela,  upřímné Pán Bůh Zaplať.

Zároveň chceme apelovat na všechny, jimž není lhostejný stav v jakém se kostel Nanebevzetí Panny Marie ve Slatinicích momentálně nachází, a kteří mohou a chtějí přispět k jeho dalším opravám. Na níže uvedené číslo účtu můžete zasílat své příspěvky v libovolné výši. Potvrzení o daru pro snížení daně bude dárcům na požádání vystaveno na konci kalendářního roku.

číslo účtu: 124399658/0300

Náhledy fotografií ze složky Oprava střechy kostela